Shop
Loading products…
Loading products…

ELOISE Fine Welded Mono Human Hair Topper with Cuticle-Aligned Mongolian Hair.
| Gross Weight | 0.3312 kg |
| Hair Type | Mongolian Remy Hair |
| Base Type | Mono |
| Base Size | 4.75"×6.5"(12cm x 16.5cm) |
| Hair Length | 14"/35.6cm |
| Curl & Wave | Natural Straight |
| Hair Color (LNW COLOR RING) | #22, #60, #TMJ, #NC, #2, #4, #6, #8, #MBLOND, #TMR |
| Density | Light-Medium(100%) |
Request a Quote
Send us an enquiry and we'll get back to you with pricing and availability.