Shop
Loading products…
Loading products…

HS7-AFRO Curly Hair Unit for Men Breathable Swiss Lace Base.
| Gross Weight | 0.108 kg |
| Base Material | Swiss lace |
| Hair Type | Chinese Hair |
| Base Size | 8"x10"(20.3cm x 25.4cm) |
| Front Contour | Standard |
| Hair Length | 5"/12.7cm |
| Hair Density | Light/Medium to Medium(110%) |
| Hair Curl | 4mm |
| Hair Color (LTD COLOR RING) | #1, #1B |
| Hair Direction | Freestyle |
| Yearly Plan | 3-4 pieces |
Request a Quote
Send us an enquiry and we'll get back to you with pricing and availability.