Shop
Loading products…
Loading products…

Professional hair product from our curated range. Contact us for details and pricing.
The N6FM French Lace Men's Hair System with PU Sides and Back is a professional-quality product from our curated range of hair solutions.
Contact our team for full specifications, pricing, and availability.
| Base Material | French lace with clear PU on back and sides |
|---|---|
| Hair Type | Human hair |
| Base Size | 5"×7"(12.7cm x 17.8cm ), 8"x10"(20.3cm x 25.4cm), 7"x10"(17.8cm x 25.4cm), 7"x9"(17.8cm x 23cm), 6"x9"(15cm x 23cm), 6"x8"(15cm x 20cm) |
| Front Contour | Standard |
| Hair Length | 5"/12.7cm |
| Hair Density | Medium(120%) |
| Hair Curl | 30mm |
| Hair Direction | Freestyle |
| Bleach Knots | Front 1" |
Request a Quote
Send us an enquiry and we'll get back to you with pricing and availability.