Shop
Loading products…
Loading products…

N6W Stock Swiss Lace Women’s Toupee With PU Sides and Back.
| Gross Weight | 0.1 kg |
| Hair Type | Human hair |
| Base Size | 7"x9"(17.8cm x 23cm), 8"×9"(20.3cm x 23cm) |
| Hair Length | 14"/35.6cm, 16"/40.6cm, 18"/45.7cm, 20"/50.8cm |
| Curl & Wave | Natural Straight |
| Hair Texture | Natural straight |
| Density | Medium(120%) |
| Hair Color (HJW COLOR RING) | #1B, #2, #3, #4, #6 |
Request a Quote
Send us an enquiry and we'll get back to you with pricing and availability.