Shop
Loading products…
Loading products…

NCONAL-PACKAGE Monofilament Hair System Package.
| Gross Weight | 0.5 kg |
| Hair Type | Human hair |
| Base Size | 8"x10"(20.3cm x 25.4cm) |
| Hair Length | 5"/12.7cm |
| Hair Density | Light(80%) |
| Hair Direction | Freestyle |
| Yearly Plan | 4-6 pieces |
| Base Type | Mono |
| Select Your Package | 3 pieces, 6 pieces |
| Hair Color (LTD COLOR RING) | #1820, #2020, #270HG, #290HG, #465 Human Grey, #470 Human Grey, #490 Human Grey, #605, #670 Human Grey, #690 Human Grey and 59 more |
Request a Quote
Send us an enquiry and we'll get back to you with pricing and availability.