Shop
Loading products…
Loading products…

The FST9x14 Full Cuticle Remy Hair Topper With Mono Base is designed for a natural, undetectable look.
| Gross Weight | 0.0855 kg |
| Hair Type | Remy human hair |
| Base Size | 3.5''x5.5''(9cm×14cm) |
| Base Type | Imitation silk top with soft silk mono |
| Curl & Wave | Natural Straight |
| Density | Medium(120%) |
| Hair Length | 16"/40.6cm |
| Hair Color (LFZ COLOR RING) | #NC, #10, #T8/27 |
Request a Quote
Send us an enquiry and we'll get back to you with pricing and availability.