Shop
Loading products…
Loading products…

The ST-2 Stock Silk Top Human Hair Topper With Remy Hair Wholesale is designed for a natural, undetectable look.
| Gross Weight | 0.11 kg |
| Hair Type | Chinese Remy Hair |
| Base Size | 6.3''x7''(16cm×18cm) |
| Base Type | Silk top with durable mono and ribbon |
| Silk Top Size | 3”x5” |
| Curl & Wave | Natural Straight |
| Density | Medium(120%) |
| Hair Length | 12"/30.5cm |
| Hair Color (HJW COLOR RING) | #2, #22, #4, #60, #NATURAL BLACK |
Request a Quote
Send us an enquiry and we'll get back to you with pricing and availability.