Shop
Loading products…
Loading products…

Professional hair product from our curated range. Contact us for details and pricing.
The HS7EU Full Lace Men's Hair System Toupee With European Remy Hair is a professional-quality product from our curated range of hair solutions.
Contact our team for full specifications, pricing, and availability.
| Base Material | Swiss lace |
|---|---|
| Hair Type | European Hair |
| Base Size | 8"x10"(20.3cm x 25.4cm) |
| Front Contour | Standard |
| Hair Length | 5"/12.7cm |
| Hair Density | Light/Medium(100%) |
| Hair Curl | 32mm |
| Hair Direction | Freestyle |
| Bleach Knots | Front 1.25'' |
Request a Quote
Send us an enquiry and we'll get back to you with pricing and availability.