Shop
Loading products…
Loading products…

LIGHT03A-PACKAGE 0.03mm Thin Skin Hair System Package.
| Gross Weight | 0.5 kg |
| Hair Type | Human hair |
| Base Material | 0.03mm ultra thin skin |
| Base Size | 8"x10"(20.3cm x 25.4cm) |
| Front Contour | A |
| Hair Length | 5"/12.7cm |
| Hair Density | Light(80%) |
| Select Your Package | 3 pieces, 6 pieces |
| Hair Color (LTD COLOR RING) | #1710, #1730, #1750, #590, #650, #710, #730, #1, #1A, #1B and 55 more |
| Hair Direction | Freestyle |
| Yearly Plan | 12 pieces |
| Base Design | Full skin |
Request a Quote
Send us an enquiry and we'll get back to you with pricing and availability.